تبلیغات
Bia2Net.ir .:. آموزش - ده قانون انسان بودن

سلام، .. به وبسایت بیا تو نت دات آی آر خوش آمدید. کلیه مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. [ اینجا را صفحه خانگی خود كنید ]

تبلیغات

ده قانون انسان بودن :

قانون یكم: به شما جسمی داده می شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، باید بدانید كه در طول زندگی در دنیای خاكی با شماست.

قانون دوم: با دوستان مواجه می شوید. در مدرسه ای غیر رسمی و تمام وقت نام نویسی كرده اید كه «زندگی» نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید. چه این درسها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید ، باید به عنوان بخشی از برنامه آموزشی برایشان طرح ریزی كنید.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قانون سوم: اشتباه وجود ندارد ، تنها درس است. رشد فرآیند آزمایش است ، یك سلسله دادرسی، خطا و پیروزی های گهگاهی ، آزمایشهای ناكام نیز به همان اندازه آزمایشهای موفق بخشی از فرآیند رشد هستند.

قانون چهارم: درس آنقدر تكرار میشود تا آموخته شود. درسها در اشكال مختلف آنقدر تكرار می شوند تا آنها را بیاموزید. وقتی آموختید میتوانید درس بعدی را شروع كنید.

قانون پنجم: آموختن پایان ندارد. هیچ بخشی از زندگی نیست كه درسی نباشد. اگر زنده هستید درسهایتان را نیز باید بیاموزید.

قانون ششم: جایی بهتر از اینجا و اكنون نیست. وقتی « آنجا » ی شما یك « اینجا » می شود به « آنجا » یی می رسید كه به نظر از « اینجا » ی فعلی تان بهتر است.

قانون هفتم: دیگران فقط آینه شما هستند. نمی توانید از چیزی در دیگران خوشتان بیاید یا بدتان بیاید، مگر آنكه منعكس كننده چیزی باشد كه درباره خودتان می پسندید یا از آن بدتان می آید

قانون هشتم: انتخاب چگونه زندگی كردن با شماست. همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید، اینكه با آنها چه می كنید بستگی به خودتان دارد.

قانون نهم: جوابهایتان در وجود خودتان است. تنها كاری كه باید بكنید این است كه نگاه كنید ، گوش بدهید و اعتماد كنید.

 قانون دهم: تمام اینها را در بدو تولد فراموش می كنید. اگر مشكلات دانستنی های درون را از میان بردارید ، همه اینها را به خاطر خواهید آورد .لینک های دیدنی

 
Copyright © 2007 Bia2Net.ir Design:Shahin SN
تمامی حقوق برای بیا تو نت دات آی آر محفوظ است و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد