تبلیغات
Bia2Net.ir .:. آموزش - نشانه های خرابی باتری موبایل

سلام، .. به وبسایت بیا تو نت دات آی آر خوش آمدید. کلیه مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. [ اینجا را صفحه خانگی خود كنید ]

تبلیغات

در صورتی که احساس میکنید گوشی شما دچار مشکل شده است ، چه بسا این مشکل از طرف باتری شما ایجاد شده باشد. در اینجا قصد داریم تا به شما ترفندهایی را معرفی کنیم که با علم به آنها میتوانید پی به این موضوع ببرید که آیا باتری گوشی شما سالم است یا خیر و در نهایت راههای رفع این مشکل ها را بیاموزید.

برای خواندن ترفند روی ادامه متن کلیک کنید ...

ابتدا باید به این موضوع توجه داشت که نشانه های خرابی باتری موبایل چیست؟
به طور کلی در هنگام خرابی باطری
این مشکلات برای گوشی پیش میاید:
1-گوشی خود به خود خاموش میشود.
2-گوشی هنگ میكند.
3-تنظیمات تاریخ
و ساعت به هم میریزد.
4-تخلیه سریع باتری صورت میگرد.

و حال راههای پیش گیری از این مشکلات:
میبایست به این نکته مهم دقت کنیم که مشاهده یکی از این نوع مشکلات و تنها در یک مرتبه نشان دهنده خرابی باتری شما نیست ، بلكه اگر باتری خراب باشد این نشانه ها به دفعات درگوشی ظاهر میشود.
و هنگام شارژ باتری زمان لازم برای شارژ باتری موبایل فقط وفقط بین
45 دقیقه تا 1ساعت میباشد كه اگر این زمان كمتر شود باعث میشود كه باتری به اندازه كافی شارژ نشود وكارایی را كه ما ازباتری انتظار داریم به ما ندهد.واما اگر این زمان بیشتر از یك ساعت شود باعث آسیب دیدن سلولهای داخلی باتری و در نتیجه كاهش طول عمر باتری میشود.ضمناً باید حتماً این نكته را مد نظر داشته باشید كه قبل از اینكه باتری را شارژ كنید باید كاملاً باتری تخلیه شده باشد. برای این منظور كافیست چند دقیقه قبل از شارژ باتری (كاملاً تخلیه نشده) گوشی را روشن نگه دارید تا باتری به حالت ولتاژ صفر برسد وبعد میتوان آن را با خیالی آسوده تر شارژ كرد. اینكار باعث میشود اولاً باتری گوشیتان كاملاً ولتاژ نویی رابه شما ارمغان دهد؛ ثانیاً باعث افزایش طول عمر باتری میشود.


لینک های دیدنی

 
Copyright © 2007 Bia2Net.ir Design:Shahin SN
تمامی حقوق برای بیا تو نت دات آی آر محفوظ است و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد