تبلیغات
Bia2Net.ir .:. آموزش - نقش رنگ ها در زندگی

سلام، .. به وبسایت بیا تو نت دات آی آر خوش آمدید. کلیه مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. [ اینجا را صفحه خانگی خود كنید ]

تبلیغات

تا به حال شده است برای این كه احساس آرامش بیشتری كنید خودتان را بین ملحفه های سبز رنگ بپیچانید تا به خواب روید؟ آیا برایتان پیش آمده هنگام انجام یك مصاحبه شغلی لباسی به رنگ قرمز بپوشید و آن را عامل موفقیت خود بدانید؟ آیا رنگهایی كه در لباس و دكوراسیون خانه شما به كار رفته اند میتوانند رفتار و سطح انرژی یا زندگی شما را بهبود بخشند؟ می توانید امتحان كنید:

خصوصیات هر رنگ در ادامه مطلب

سبز لیمویی: پوشیدن لباسی به این رنگ یا استفاده از آن در تزیین و دکوراسیون منزل میتواند توانایی منطقی و پیگیر بودن شما را بیفزاید. سبز لیمویی به شما این امکان را میدهد که بفهمید برای پیشرفت بیشتر خود به چه چیزی نیاز دارید.

 سبز: لباس یا دکوراسیون سبزرنگ کمک می کند احساس نزدیکی بیشتری با طبیعت داشته باشید و نیز باعث می شود به دیگران احساس راحتی و آرامش بیشتری ببخشید. استفاده از این رنگ همانند یک خاک حاصلخیز باعث میشود دنیایی پربار برای شما به وجود آید. طبیعت ذاتی این رنگ که نوعی توازن و تعادل در خود دارد، شما را تشویق میکند به نجوای درون خود گوش دهید و بفهمید برای این که شما و دیگران از احساس راحتی بیشتری برخوردار باشید به چه چیزی نیاز دارید.

 سبز كله اردكی: این رنگ توانایی شما را در قدرت انتقال فکر افزایش میدهد. همچنین باعث می شود سیاست بیشتری در زندگی تان داشته باشید. استفاده از این رنگ که نوعی آبی آمیخته با سبز است به شما این باور را القا می کند که میتوانید با دست خود آینده ای دلخواه بسازید.

 آبی: لباس و آرایش آبی رنگ، شما را بشتر رویایی

می کند و الهامات شما را افزایش می دهد. این رنگ بسیار آرامش بخش بوده و باعث متمرکز شدن افکارتان می شود. اثر آرامش بخش این رنگ باعث میشود برنامه ها و افکار مغشوش از ذهنتان خارج شوند و رویاها و اهدافتان نظم و ترتیب بیشتری بگیرند.

  نیلی: رنگ لباس یا تزیینات و آرایشی که به رنگ نیلی باشد میتواند قدرت خطرپذیری شما را افزایش دهد. نیلی اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد تا به نقشه هایی که در سر می پرورانید جامه عمل بپوشانید. استفاده از رنگ نیلی که نوعی آبی آمیخته با قرمز است، کمک میکند آینده ای خوب و برنامه ریزی شده را برای خودتان ایجاد کنید. این رنگ به شما کمک میکند دلواپسی هایتان را به کارهایی مثبت تبدیل کنید.

 بنفش: رنگ بنفش بر خیالپردازی شما می افزاید و کمک میکند احساس قدرت و اختیار بیشتری کنید. این رنگ همچنین سبب تقویت کردن عمق احساسات شما میشود و  شما را صاحب اراده ای مصمم تر میکند و توانایی تان را در ارائه راهبردهای جدید در زندگی افزایش میدهد.

 بنفش تیره: این رنگ اشتیاق و خوشبینی شما را افزایش میدهد. استفاده از این رنگ به شما الهام میکند باید کاری جدید را آغاز کنید. اگر لباسی به این رنگ بپوشید یا در دکور منزلتان از این رنگ بهره گیرید بد گمانی شما را کاهش میدهد و فرصتهای جدیدی را برای شما میگشاید.

 قرمز: لباس و آرایش قرمز رنگ شما را بیشتر اهل عمل میکند و پرمایه و مبتکر می سازد. استفاده از قرمز آتشین به شما علم و قدرت این را می دهد که حرف دلتان را براحتی بزنید و آنچه را دوست دارید به دنیا بگویید.

  نارنجی پررنگ: استفاده از این رنگ در لباس و دکور منزلتان کمک میکند به شخصیت خود احترام بیشتری بگذارید. نارنجی پر رنگ شما را تشویق میکند تا خودتان را قبول داشته باشید و آنها را که دوستشان دارید، تحسین کنید.

 نارنجی: رنگ نارنجی به شما احساس شهامت و بیباکی میدهد. این رنگ که گرمترین رنگ اتمسفر است نظم و ترتیبی را که نیاز دارید تا انتظارات غیر واقعی را از خود دور کنید به شما میبخشد.

 طلایی: استفاده از رنگ طلایی در لباس و آرایش یا وسایل منزل باعث میشود احساسات و سرزندگی شما بیدار شود. استفاده از رنگ طلایی به شما نیرویی میبخشد تا آن چیزی را که باعث خرسندی و رضایت خاطرتان میشود، پیدا کنید.

 زرد: رنگ زرد باعث میشود ذهنتان بیشتر باز شود. استفاده از رنگ زرد که روشن ترین رنگ در طیف است ذهنی سیال تر و بازتر را برای شما خلق میکند. این رنگ سبب میشود نقطه نظرات دیگران را بهتر بفهمید و سیاست بیشتری در زندگی خود اعمال کنید.

 سیاه: استفاده از این رنگ باعث می شود توانایی بیشتری در تمرکز کردن داشته باشید. استفاده از رنگ مشکی، یعنی غیبت نور، ناشناخته ها را به شما نشان میدهد. در تاریکی، افکار شما باطنی و درونی شده و بهتر میتوانید بر روان و احساسات درست خود تمرکز کنید.

 قهوه ای: لباس قهوه ای رنگ یا اتاقی که به این رنگ تزیین شده باشد، آگاهی و هوشیاری شما را افزایش میدهد. این رنگ به شما کمک میکند واقعیت هر موقعیتی را بهتر دریابید و بدانید چه چیزی برای شما بهترین خواهد بود.

 سفید: لباس یا دکوراسیون سفید رنگ قدرت تحلیل شما را افزایش میدهد. استفاده از رنگ سفید که اصل همه رنگهاست، به شما احساس آزادی و رهایی بیشتری میبخشد.

 این رنگ هر موقعیت یا ارتباطی را که باعث میشود بتوانید از حل مشکلاتتان برآیید برای شما روشن میکند.

 

 لینک های دیدنی

 
Copyright © 2007 Bia2Net.ir Design:Shahin SN
تمامی حقوق برای بیا تو نت دات آی آر محفوظ است و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد