تبلیغات
Bia2Net.ir .:. آموزش - چه رنگ لباسی مناسب شماست ؟

سلام، .. به وبسایت بیا تو نت دات آی آر خوش آمدید. کلیه مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. [ اینجا را صفحه خانگی خود كنید ]

تبلیغات

چه رنگ لباسی مناسب شما است ؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که دوستتان را دیده باشید که پیراهنی صورتی به تن کرده و توسط اطرافیان مورد تحسین و تمجید و توجه فراوان قرار گرفته باشد . شما نیز به تبع او تصمیم گرفتید که پیراهنی به همان رنگ تهیه کرده و برتن کنید . اما بعد از این کار مورد تمسخر و ریشخند دیگران قرار گرفته و همان نگاههای پیشین نیز از شما برگردانده شد و در نتیجه آنها را از تن در آورده و لباسهای مشکی ، آبی و خاکستری قبلی خود را پوشیدید . اگر میخواهید بدانید که چرا آن پیراهن صورتی مناسب شما نبود و چرا این به آن معنا نیست که دیگر نباید لباسهای رنگی بپوشید ، به ادامه توجه کنید . رنگ پوست شما چه تیره باشد ، چه روشن و چه در میان این دو ، میتواند رنگی مناسب برای لباس خود انتخاب نمایید .

به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

پوستهای تیره

افراد تیره پوست معمولا دارای چشمان و موهای مشکی یا قهوه ای تیره می باشند که در این صورت باید لباسی انتخای کرد که با رنگهای تیره مغایرت داشته باشد . این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر میگردد .

رنگهای مناسب این گروه:

صورتی ، سفید ، خاکی ، آبی ملایم ، طوسی روشن

رنگهای نا مناسب برای این گروه:

مشکی ، قهوه ای تیره ، فیروزه ای ، سبز یشمی ، قرمز تیره

اگر جزء این دسته افراد هستید از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره خود داری کنید . از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره معمولا به عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمیتوان بطور کامل آن را کنار گذاشت ، لذا سعی کنید بکار گیری آنها را به حد اقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آهنا استفاده نمایید .

پوستهای معمولی ( نه تیره نه روشن )

افرادی که دارای چنین رنگ پوستی هستند میتوانند تقریبا از هر رنگ لباس استفاده کنند . ار آنجایی که هر دو رنگ روشن و تیره میتوانند با این گونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد ، بنا بر این از هر دو رنگ میتوان استفاده نمود ولی بهتر است پیراهن را هماهنگ با رنگ چشم انتخاب کرد .

رنگهای مناسب این گروه:

بژ ، آبی ، سرمه ای ، گندمی ، مشکی ، صورتی

رنگهای نا مناسب این گروه:

مغز پسته ای ، بنفش ، قهوه ای تیره ، قرمز

تنها رنگهایی که در این گروه اصلا نباید به کار برد ، رنگهای نزدیک به رنگ پوست است . برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است ، از پوشیدن لباسهای زیتونی یا قهوه ای خود داری کنید .

پوستهای روشن

این گونه افراد معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آنها سبز ، آبی ، طوسی یا قهوه ای روشن است . رنگی مناسب این گروه است که با رنگ پوست تضاد داشته باشد

رنگهای مناسب این گروه:

آبی ملایم ، قهوه ای ، بژ ، آبی سیر ، رنگی غیر از سفید

رنگهای نا مناسب این گروه:

قرمز ، صورتی ، نارنجی ، زرد ، ارغوانی

در این گروه به طور کلی باید از رنگهای خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست به وجود آید . به کار گیری رنگهای گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود .

 لینک های دیدنی

 
Copyright © 2007 Bia2Net.ir Design:Shahin SN
تمامی حقوق برای بیا تو نت دات آی آر محفوظ است و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد