تبلیغات
Bia2Net.ir .:. آموزش - 4 ترفند کوچک در Yahoo Mail

سلام، .. به وبسایت بیا تو نت دات آی آر خوش آمدید. کلیه مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. [ اینجا را صفحه خانگی خود كنید ]

تبلیغات

اگر میخواهید آدرس فردی را مسدود و یا آی پی فرستنده را مشاهده کنید و یا اینکه تعداد ایمیل های قرار گرفته در صفحه را تغییر دهید و همین طور اگر می خواهید نام شما در ایمیل های ارسالی تان چیز دیگری باشد، به ادامه مطلب مراجعه کنید و این مقاله را بخوانید.

برای استفاده از ترفندهای زیر ابتدا وارد صفحه Yahoo Mail شوید، سپس آنها را اجرا کنید:

1- مسدود کردن آدرس افراد
اگر می خواهید از شخص خاصی ایمیلی را دریافت نکنید، ابتدا روی لینک
Option کلیک کرده و سپس به Block Addresses  بروید و در قسمت Add Block ایمیل شخص را وارد کنید تا آدرس او مسدود شود. شما می توانید برای 500 نفر این کار را انجام دهید.


2- مشاهده IP فرستنده
برای دیدن IP فرستنده ایمیل باید پس از مراجعه به Option ، به General Preferences رفته و در قسمت Headers  گزینه دوم یعنی show all headers on incoming messages

را انتخاب کنید. در پایان روی Save کلیک کنید. حال هر ایمیلی را که باز کنید در قسمت X-Originating-IP می توانید IP  فرستنده را مشاهده کنید.

 

3- تنظیم تعداد ایمیلهای قرار گرفته شده در صفحه
با استفاده از این ترفند می توانید تعداد ایمیلهای وارد شده در هر صفحه را تنظیم کنید که در هر صفحه
Inbox جای بگیرد. اگر قصد پاک کردن کلیه ایمیل هایتان را داشته باشید این روش میتوانید کار شما را آسان تر گرداند. برای این کار پس از رفتن به صفحه Options ، به General Preferences بروید، سپس در قسمت Messages per Page یکی از اعداد 10 ، 25 ، 50 ، 100 و 200 را انتخاب کنید (این اعداد نمایانگر تعداد ایمیل ها در هر صفحه است) ، در پایان دکمه Save را بزنید تا اطلاعات ذخیره شود.

4- نام شما در ایمیلهای ارسالی
ممکن است دوست داشته باشید نام شما در ایمیل هایی که می فرستید، چیزی غیر از نام و نام خانوادگی تان که در ابتدای ثبت نام وارد کرده اید باشد. برای تنظیم نامتان در ایمیلهای ارسالی پس از مراجعه به
Options و سپس General Preferences در قسمت From name یک نام برای خود در نظر بگیرید و با استفاده از دکمه Save تغییرات را ذخیره کنید.

 

برگرفته از Tarfandestan.com

ویرایش شده توسط   Bia2Net.irلینک های دیدنی

 
Copyright © 2007 Bia2Net.ir Design:Shahin SN
تمامی حقوق برای بیا تو نت دات آی آر محفوظ است و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد